Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi dostawy i montażu wykładzin obiektowych PVC, wykładzin dywanowych w rolce i płytce oraz paneli winylowych LVT z uwzględnieniem przygotowania podłoża.

Bazujemy na materiałach własnych, a podczas instalacji stosujemy specjalistyczne produkty chemii budowlanej marki Uzin Utz AG, dostosowane do właściwości podłoża i wybranego pokrycia podłogowego.

Hala produkcyjna z ułożona na podłodze płytką GTI firmy Gerflor.

Montaż

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w kwestii montażu podłóg, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Mamy ponad 25 lat doświadczenia w branży posadzkarskiej oraz specjalistyczny sprzęt oraz narzędzia pomiarowe, co pozwala nam na przeprowadzenie prac zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi normami. Nasze umiejętności zostały docenione przez przodujących producentów wykładzin, którzy przyznali nam Certyfikaty Autoryzowanego i polecanego Instalatora. Co więcej, w ramach naszych usług zapewniamy odpowiednie narzędzia i materiały, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i uniknięcie niepotrzebnego stresu związanego z realizacją montażu. Możesz mieć pewność, że powierzone zadanie zostanie wykonane sprawnie i bezbłędnie, minimalizując ryzyko ewentualnych problemów w przyszłości. Specjalizujemy się w montażu luksusowych wykładzin.


Doradztwo techniczno-handlowe

Doradztwo techniczno-handlowe to niezwykle ważny element oferty, którą przedstawiamy klientom. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy mają ogromne doświadczenie i wiedzę w dziedzinie pokryć podłogowych, specjalistycznych technologii posadzkarskich oraz trendów panujących na rynku. Dzięki tej wiedzy i umiejętnościom jesteśmy w stanie dostarczyć indywidualnie dopasowane rozwiązania, które spełniają wymagania klientów. Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczno-handlowe m.in. poprzez poradę w doborze pokrycia podłogowego, które będzie spełniać wymagania eksploatacyjno-użytkowe i zostanie dopasowane do ram budżetowych klienta. Dodatkowo przeprowadzamy techniczną ocenę podłoża, określamy koszty oraz zakres prac, a także dokonujemy pomiaru i wyceny. Dzięki takiej obszernej ofercie naszych usług jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksowe wsparcie klientom na każdym etapie realizacji projektu.

Montaż podłóg specjalnych

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż różnego rodzaju podłóg specjalnych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów, w tym montaż paneli winylowych. W szerokiej ofercie znajdują się m.in. wykładziny prądoprzewodzące z kontrolowanym przepływem ładunku, elektrostatyczne wykładziny ścienne i antypoślizgowe typu Safe, akustyczne oraz wysokiej jakości podłogi przemysłowe takie jak Gerflor GTI czy Tarkett Tilt. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić fachowy montaż oraz trwałość i funkcjonalność produktów.

Schody z ułożoną obiektową wykładzina dywanową.

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło