Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi dostawy i montażu  wykładzin obiektowych PVC, wykładzin dywanowych w rolce i płytce oraz paneli winylowych LVT z uwzględnieniem przygotowania podłoża.

Bazujemy na materiałach własnych, a podczas instalacji stosujemy specjalistyczne produkty chemii budowlanej marki Uzin Utz AG, dostosowane do właściwości podłoża i wybranego pokrycia podłogowego.

montaż paneli

Montaż

Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych  usług montażu wszelkiego rodzaju tekstylnych i elastycznych pokryć podłogowych.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt , niezbędne narzędzia pomiarowe oraz ponad 25 letnie doświadczenie w branży posadzkarskiej. Nasze umiejętności i wysokie kwalifikacje zostały docenione i potwierdzone Certyfikatami Autoryzowanego i polecanego Instalatora przez wiodących w Europie producentów wykładzin takich jak Tarkett, Gerflor, Polyflor, Lano Carpets.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że prace zostaną przeprowadzone zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi normami i przepisami, co w efekcie przełoży się  na wysoką jakość wykonania usługi. Dodatkowo, korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się o zakup odpowiednich narzędzi i specjalistycznych materiałów, ponieważ zapewniamy je w ramach naszej usługi. Decydując się nasze usługi , oszczędzasz swój cenny czas i unikasz niepotrzebnego stresu związanego z realizacją prac.

Nasze doświadczenie pozwala na sprawną i bezbłędną realizację powierzonego montażu oraz minimalizuje ryzyko ewentualnych problemów w przyszłości.


Doradztwo techniczno-handlowe

Doradztwo techniczno-handlowe to istotny aspekt naszej oferty, który łączy w sobie wiedzę techniczną i umiejętności handlowe, aby dostarczyć naszym klientom najbardziej optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania. Nasz zespół ekspertów posiada bogate doświadczenie i dużą wiedzę z zakresu pokryć podłogowych, stosowanych technologii posadzkarskich oraz trendów rynkowych.

Co oferujemy ?

  • Kompletne wsparcie techniczno- handlowe,
  • Porady w doborze właściwego pokrycia podłogowego spełniającego założone wymogi eksploatacyjno- użytkowe, uwzględniając panujące trendy oraz ramy budżetowe,
  • Techniczną ocenę podłoża pod kątem stanu technicznego i właściwości fizycznych,
  • Określenie zakresu prac i kosztów,
  • Pomiar i wycenę.

Montaż podłóg specjalnych

Oferujemy montaż wykładzin Specjalnych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i wymagań. W naszej ofercie znajdują się wykładziny prądoprzewodzące z kontrolowanym przepływem ładunku, elektrostatyczne, wykładziny ścienne, antypoślizgowe typu Safe, akustyczne, a także specjalne podłogi przemysłowe, takie jak Gerflor GTI czy Tarkett Tilt. Dzięki doświadczonemu zespołowi, gwarantujemy profesjonalny montaż oraz trwałość i funkcjonalność naszych podłóg.

KAROLINA FUH  TO GWARANCJA JAKOŚCI I PROFESJONALNEGO MONTAŻU.

Montaż podłóg specjalnych

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło