Tarkett

Panele winylowe firmy Tarkett to oryginalne i wysokiej jakości produkty, które są popularne wśród klientów na całym świecie. Zasoby kolekcji ID Inspiration stanowią ponad 100 wzorów 

Kolekcja ID Inspiration jest doskonałym produktem do przestrzeni komercyjnej. Panele winylowe są dostępne w różnych parametrach, co pozwala na dostosowanie ich do wielu potrzeb. Jedno wybarwienie oferowane w trzech klasach użytkowych daje nieograniczona możliwości tworzenia stref o różnym stopniu użytkowania. Bez względu na to, w jakich warunkach i przestrzeni będziesz je użytkować, kolekcja ID Inspiration oferuje rozwiązania dla każdej sytuacji. Nasi klienci doceniają także luksusowe podłogi winylowe Parquetvinyl by Lamett typu klick/click układane w jodełkę.

 

Odporne na wilgoć klejone luksusowe panele winylowe LVT Tarkett ID Inspiration 50-70 do sklepów

Nowoczesne sklepy często wymagają odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli na zapewnienie nie tylko estetycznego, ale również praktycznego wykończenia pomieszczenia. W tym celu warto zastosować odporne na wilgoć klejone luksusowe panele winylowe LVT Tarkett ID Inspiration 50-70 do sklepów. Odporność na wilgoć pozwala na ich stosowanie w miejscach narażonych na kontakt z wodą. Dodatkowo panele te charakteryzują się wysoką trwałością oraz łatwością w utrzymaniu czystości. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem dla sklepów, gdzie duża liczba klientów może prowadzić do szybkiego zużycia podłogi. Tarkett ID Inspiration 50-70 to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również stylowe wykończenie wnętrza, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło