Creative Spark

Witamy na stronie kolekcji Art Intervention - Creative Spark! 

To właśnie seria płytek dywanowych Creative Spark definiuje naszą podstawową relację z kolorami. Odkryj sztukę zamkniętą w czystym kolorze i formie, jak w neoplastycyzmie, tworząc różne nastroje i harmonijną indywidualność.

Twórcza iskra kolekcji Creative Spark sprawi, że Twoje wnętrza nabiorą powiewu nowoczesności. Oferujemy aż 32 odcienie do wyboru - żywe, organiczne i neutralne. Dzięki tej różnorodności kolorów, możesz łatwo dopasować wykładzinę do swojego unikalnego stylu i projektu wnętrza.

Nasze płytki dywanowe nie tylko zachwycają estetyką, ale także charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Zastosowane materiały zapewniają trwałość i wytrzymałość, dzięki czemu wykładziny Creative Spark świetnie sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Kolekcja Creative Spark to także ekspresja zrównoważonego projektowania. Nasza firma IVC dba o środowisko, dlatego nasze płytki są przyjazne dla natury i spełniają najwyższe standardy ekologiczne.

Zapraszamy do odkrywania różnorodnych możliwości, jakie daje kolekcja Creative Spark. Zainspiruj się sztuką koloru i wprowadź twórczy element do swojego wnętrza. Wybierz nasze płytki, aby stworzyć przestrzeń, która zachwyci wszystkich odwiedzających.

Daj się ponieść wyobraźni i odkryj potencjał, jaki drzemie w serii płytek dywanowych Creative Spark z kolekcji Art Intervention. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą kolorów i wzorów na naszej stronie internetowej. Nasz zespół jest gotowy, by pomóc Ci w wyborze idealnej wykładziny dopasowanej do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś!

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło