Rudiments

Rozpocznij podróż przez mieszankę wzorów i odcieni - pozwól swojej kreatywności płynąć w dowolnym kierunku. Poznaj kolekcję płytek dywanowych Rudiments firmy IVC Commercial, która przeniesie cię w czasie do epoki, gdy podłogi były tworzone z naturalnych surowców.

Od ciosanego kamienia po ręcznie formowane gliniane płytki, od surowego drewna po artystyczne tkaniny - Rudiments ożywia wzory inspirowane organicznymi materiałami, które przez wieki stanowiły podstawę podłóg.

Kolekcja Rudiments składa się płytek dywanowych, które dają ci swobodę wyboru. Dzięki ich specjalnej konstrukcji typu "random lay" oraz "mix and match", możesz aranżować je według swoich upodobań, łącząc różnorodne wzory i kolory.

Rudiments wprowadza nową definicję naszego uwielbienia dla natury i jej piękna, poprzez wykorzystanie jej darów w naszym otoczeniu.

Odkryj kolekcję Rudiments i zanurz się w unikalnym świecie wzorów i surowej harmonii. Przywitaj historię w nowoczesnym wydaniu - zainspiruj się dziedzictwem przeszłości, tworząc nowoczesną przestrzeń już dziś!

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło