SmartStrand

SmartStrand Forever Clean to gama luksusowych wykładzin dywanowych belgijskiej firmy Lano Carpets wykonanych w technologii Nanoloc™. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej technologii opracowanej w latach 90, dywan posiadają wbudowaną, trwałą i nieusuwalną barierę, która całkowicie blokuje dostęp do  wnętrza włókna Triexta Silk, płynów, brudu, wilgoci, eliminując  tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Dzięki  temu produkt  jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu i odporny na plamy. Nawet w zetknięciu z  takimi płynami jak czerwone wino, musztarda, kawa czy  Domestos , środek czystości zawierający w swoim składzie chlor, wykładzina po wyczyszczeniu będzie jak nowa i nieodbarwiona. Takiej próbie nie sprosta żadna inna wykładzina dywanowa wyprodukowana na świecie. SmartStrand pod tym względem nie posiada żadnej konkurenci.

SmartStrand Triexta Silk to linia produktów znana ze swojej miękkości i luksusowego wyglądu. Swoją delikatną i pluszową fakturę zawdzięcza nowej przędzy, która ma trzy razy więcej włókien niż przędza stosowana w zwykłych dywanach nylonowych. Dzięki temu jest tak wygodny, że chciałoby się po nim chodzić boso.

Innowacyjne włókna Triexta sprawiają, że dywany SmartStrand są wyjątkowo trwałe, dzięki czemu zachowują piękny wygląd przez wiele lat i pozostają odporne na matowienie i wgniecenia.

SmartStran Silk to wyjątkowa wykładzina dywanowa- zawsze czysta i odporna na wszelkiego rodzaju plamy.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło