SmartStrand

SmartStrand Forever Clean to gama luksusowych wykładzin dywanowych belgijskiej firmy Lano Carpets wykonanych w technologii Nanoloc™. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej technologii opracowanej w latach 90 dywan posiada wbudowaną, trwałą i nieusuwalną barierę, która całkowicie blokuje dostęp do wnętrza włókna Triexta Silk, płynów, brudu, wilgoci, eliminując tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Dzięki temu produkt jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu i odporny na plamy. Nawet w zetknięciu z takimi płynami jak czerwone wino, musztarda, kawa czy Domestos , środek czystości zawierający w swoim składzie chlor, wykładzina po wyczyszczeniu będzie jak nowa i nieodbarwiona. Takiej próbie nie sprosta żadna inna wykładzina dywanowa wyprodukowana na świecie. SmartStrand pod tym względem nie ma żadnej konkurenci.

SmartStrand Triexta Silk to linia produktów znana z miękkości i luksusowego wyglądu. Swoją delikatną i pluszową fakturę zawdzięcza nowej przędzy, która ma trzy razy więcej włókien niż przędza stosowana w zwykłych dywanach nylonowych. Dzięki temu jest tak wygodny, że chciałoby się po nim chodzić boso.

Innowacyjne włókna Triexta sprawiają, że dywany SmartStrand są wyjątkowo trwałe, dzięki czemu zachowują piękny wygląd przez wiele lat i pozostają odporne na matowienie i wgniecenia.

SmartStrand Silk to wyjątkowa wykładzina dywanowa, zawsze czysta i odporna na wszelkiego rodzaju plamy.

Luksusowe wykładziny dywanowe SmartStrand Triexta odporne za zagniecenia i płowienie do sypialni

Luksusowe wykładziny dywanowe SmartStrand Triexta odporne za zagniecenia i płowienie to wybór idealny dla sypialni. Wykonane są z materiału, który jest nie tylko miękki i przyjemny w dotyku, ale też bardzo trwały. Dzięki zastosowaniu technologii Triexta wykładziny SmartStrand są odporne na zagniecenia i płowienie, co sprawia, że będą cieszyć oko przez wiele lat. Luksusowy wygląd oraz wysoka jakość wykonania umożliwiają stworzenie eleganckiej i przytulnej przestrzeni w sypialni. Ciekawy element aranżacyjny stanowią również trwałe panelowe płytki dywanowe do biur 20x100.

Plamoodporne luksusowe wykładziny dywanowe Lano SmartStrand Triexta do apartamentów

Plamoodporne luksusowe wykładziny dywanowe Lano SmartStrand Triexta do apartamentów to idealny wybór dla osób poszukujących eleganckiego i praktycznego uzupełnienia wnętrza. Wykładziny te są odporne na plamy oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu zachowują swój wygląd przez wiele lat. Dodatkowo Lano SmartStrand Triexta to materiał o wyjątkowo miękkiej i przyjemnej w dotyku strukturze, co pozwala na stworzenie komfortowej przestrzeni do wypoczynku i relaksu. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach, co umożliwia dopasowanie ich do każdego stylu wnętrza. To świetna inwestycja dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz elegancki design.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło