WYKŁADZINA DYWANOWA SMARTSTRAND LOUNGE ZEO.0190

ZEO.0190

Loungo to wykładzina dywanowa typu Twist wykonana z trwale odpornego na plamy włókna SmartStrand TRIEXTA z przeznaczeniem do zastosowania komercyjnego. Wykładzina idealnie sprawdzi się w hotelach, pensjonatach, apartamentach, biurach oraz domach.

Wykładzina dostępna jest w 24 kolorach.

Wykładzina dostępna w formie dywanu – XRugs.

Lounge dostępny jest w różnorodnych odcieniach i wzorach, dzięki czemu możesz dostosować go do swojego indywidualnego stylu i gustu. Ciepłe i stonowane kolory dodadzą przytulności i elegancji Twojemu wnętrzu, tworząc niepowtarzalną atmosferę relaksu i komfortu.

Dodatkowo, wykładzina dywanowa Lounge ma doskonałe właściwości akustyczne, co oznacza, że ​​redukuje hałas i echa w pomieszczeniu. Dzięki temu stwarza idealne warunki do odpoczynku, relaksu i spędzania czasu z rodziną.

W naszej kolekcji SmartStrand dbamy również o środowisko. Lounge jest wytwarzany z odnawialnych źródeł energii i w procesie produkcji zużywa mniejsze ilości wody i energii, co wpływa korzystnie na naszą planetę.

Jeśli szukasz wyjątkowej wykładziny dywanowej, która łączy w sobie luksus, trwałość i funkcjonalność, wybierz Lounge z kolekcji SmartStrand. Zapewniamy, że to doskonały wybór, który spełni Twoje oczekiwania i stworzy wyjątkową przestrzeń w Twoim domu.


Klasyfikacja użytkowa
Obiektowa 33 - intensywne użytkowanie
Grubość całkowita
12 mm
Kolekcja
Lounge
Okres gwarancji
25 lat
Wysokość runa
7,50 mm
Waga całkowita
2480 g/m2
Skład runa
100% Triexta SmartStrand
Szerokość rolki
4 m / 5 m
Waga runa
1490 g/m2

do pobrania

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło