WYKŁADZINA DYWANOWA SMARTSTRAND INCASA UVO.0090

UVO.0090

Incasa to wykładzina dywanowa wyjątkowo miękka i delikatna wykonana z trwale odpornego na plamy włókna SmartStrand TRIEXTA z przeznaczeniem do zastosowania domowego.

Wykładzina dostępna jest w 14 kolorach.

Wykładzina dostępna w formie dywanu – XRugs.

Incasa jest dostępna w szerokiej gamie kolorów, abyś mógł dopasować ją do swojego unikalnego stylu i estetyki wnętrza. Bez względu na to, czy preferujesz nowoczesne minimalistyczne wzory, czy bardziej klasyczne i eleganckie, wykładzina Incasa z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Dodatkowo, wykładzina dywanowa Incasa jest nie tylko piękna, ale także praktyczna. Jej doskonałe właściwości termoizolacyjne pomogą w utrzymaniu optymalnej temperatury w pomieszczeniu, co przyczyni się do zmniejszenia kosztów energii. Ponadto, jej właściwości akustyczne redukują hałas i echa, tworząc spokojną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Kolekcja SmartStrand, do której należy Incasa, jest również ekologiczna. Produkcja wykładziny dywanowej Incasa odbywa się przy użyciu odnawialnych źródeł energii, a proces produkcji jest zoptymalizowany pod kątem minimalizacji zużycia wody i energii, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Jeśli poszukujesz wyjątkowej wykładziny dywanowej, która łączy w sobie luksus, trwałość i innowacyjność, wybierz Incasa z kolekcji SmartStrand. Gwarantujemy, że to doskonały wybór, który zapewni Ci nie tylko piękno i wygodę, ale także długotrwałą satysfakcję.


Klasyfikacja użytkowa
Domowa 23 - intensywne użytkowanie
Grubość całkowita
10 mm
Kolekcja
Incasa
Okres gwarancji
25 lat
Wysokość runa
7,50 mm
Waga całkowita
2360 g/m2
Skład runa
100% Triexta SmartStrand
Szerokość rolki
4 m / 5 m
Waga runa
1395 g/m2

do pobrania

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło