WYKŁADZINA DYWANOWA SMARTSTRAND LOFT LIFE SWEET UU2.0840

UU2.0840

Loft Life Sweet to wykładzina dywanowa wykonana z trwale odpornego na plamy włókna SmartStrand TRIEXTA z przeznaczeniem do zastosowania domowego oraz pomieszczeń komercyjnych o małym natężeniu ruch.

Wykładzina dostępna jest w 12 kolorach.

Wykładzina dostępna w formie dywanu – XRugs.

Loft Life Sweet jest dostępna w różnorodnych kolorach i wzorach, co pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza. Bez względu na to, czy preferujesz klasyczne, neutralne odcienie, czy bardziej odważne, designerskie wzory, Loft Life Sweet spełni Twoje oczekiwania i wzbogaci wygląd Twojego pomieszczenia.

Oprócz wspaniałego wyglądu, wykładzina dywanowa Loft Life Sweet oferuje również doskonałe właściwości akustyczne, redukując hałas i echa w pomieszczeniu. Dzięki temu stwarza przyjemną atmosferę do wypoczynku i relaksu.

Kolekcja SmartStrand, do której należy Loft Life Sweet, jest również przyjazna dla środowiska. Produkcja wykładziny odbywa się z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, minimalizując wpływ na środowisko naturalne.

Jeśli poszukujesz wyjątkowej wykładziny dywanowej, która łączy w sobie luksus, trwałość i elegancję, wybierz Loft Life Sweet z kolekcji SmartStrand. Zapewniamy, że ten wybór spełni Twoje oczekiwania i stworzy wyjątkową atmosferę w Twoim domu.


Klasyfikacja użytkowa
23/31
Grubość całkowita
8 mm
Kolekcja
Loft Life Sweet
Okres gwarancji
25 lat
Wysokość runa
6 mm
Waga całkowita
2250 g/m2
Skład runa
100% Triexta SmartStrand
Szerokość rolki
4 m
Waga runa
1395 g/m2

do pobrania

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło