WYKŁADZINA DYWANOWA SMARTSTRAND MOON UXO.0080

UXO.0080

Kolekcja Moon oferuje szeroki wybór melanżowych wzorów i kolorów, które dodają unikalnego charakteru i stylu Twojemu wnętrzu. Bez względu na to, czy preferujesz subtelne, stonowane odcienie, czy bardziej wyraziste kontrasty, z pewnością znajdziesz idealny dywan, który idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze.

Wykładzina dostępna jest w 16 kolorach.

Wykładzina dostępna w formie dywanu – XRugs.

Nasza kolekcja Moon jest nie tylko trwała, ale także plamoodporna. Dzięki zaawansowanej technologii SmartStrand, ta wykładzina odporna jest na różnego rodzaju plamy, w tym nawet najtrudniejsze do usunięcia substancje. To oznacza, że możesz cieszyć się pięknym wyglądem dywanu przez długi czas, nie martwiąc się o przypadkowe zabrudzenia.

Dodatkowo, kolekcja Moon dba o środowisko naturalne. Włókno Triexta jest produkowane w oparciu o zrównoważony rozwój, minimalizując zużycie wody i energii. Dlatego możesz mieć pewność, że wybierając naszą wykładzinę dywanową, przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Jeśli szukasz wyjątkowej kolekcji wykładzin dywanowych, która jest trwała, plamoodporna i ekologiczna, kolekcja Moon z włókna Triexta SmartStrand to doskonały wybór. Oferujemy nie tylko wysoką jakość i funkcjonalność, ale również troskę o środowisko naturalne. Wybierz naszą wykładzinę i stwórz piękną i trwałą przestrzeń w swoim domu.


Klasyfikacja użytkowa
23/32
Grubość całkowita
7,5 mm
Kolekcja
Moon
Okres gwarancji
25 lat
Wysokość runa
4,80 mm
Waga całkowita
2620 g/m2
Skład runa
100% Triexta SmartStrand
Szerokość rolki
4 m / 5 m
Waga runa
1540 g/m2

do pobrania

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło