PŁYTKI WINYLOWE PROJECT FLOORS SPC-CORE COLLECTION-30 ST 220

ST220

SPC- CORE COLLECIOTION to atrakcyjna gama 17 wysokiej jakości dekorów o autentycznym wyglądzie drewna i kamienia. Wysoki komfort akustyczny, redukujący odgłosy kroków i uderzeń zapewnia zintegrowany podkład akustyczny ( 20dB). Zastosowany do budowy podłogi mineralny rdzeń SPC jest gwarancją wysokiej stabilności wymiarowej produktu. Ponadto panele z tej kolekcji cechuje ultra niska emisja lotnych związków organicznych oraz brak plastyfikatorów w ich składzie. Produkt może być układany na większości podłoży mineralnych, płytkach ceramicznych , płytach wiórowych, twardych wykładzinach PCV itp.

Panele winylowe Project Floors Spc-Core Collection/30 to produkt o wysokich walorach użytkowych, przeznaczony do intensywnego użytku w pomieszczeniach mieszkalnych.

Dekor o całkowitej grubości 5 mm i warstwie użytkowej 0,3mm  posiada dodatkowa powłokę PU, która skutecznie chroni panele przed zadrapaniami i uszkodzeniami mechanicznymi oraz ułatwia czyszczenie  i utrzymanie podłogi w czystości.

Panele posiadają również właściwości antypoślizgowe R9 i R10, są antystatyczne, odporne chemicznie oraz zapewniają ochronę przeciwpożarową klasy Bfl-s1, co zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Panele winylowe Project Floors Spc-Core Collection są przeznaczone do montażu na jastrychach z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Ich powierzchnia jest ciepła, przyjemna dla stóp, co zwiększa komfort użytkowania.


Klasyfikacja użytkowa
Domowa 23 - intensywne użytkowanie
Rodzaj panela/płytki
SPC
Sposób montażu
Płytka typu Click
Wzór
Kamień
Format
Płytka
Grubość warstwy użytkowej
0,3 mm
Grubość całkowita
5 mm
Wymiar
448 X 906 mm
Frezowanie (V-Fuga)
Tak
Zintegrowany podkład
Tak
Kolekcja
SPC- CORE Collection /30
Okres gwarancji
20 lat użytek domowy
Ogrzewanie podłogowe
Tak ( max. 27 C)

do pobrania

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło